6 latek w szkole » Aktualności » 2012/2013 » Wiosenny kącik przyrodniczy

Wiosenny kącik przyrodniczy

Zbliżająca się wiosna zachęciła uczniów z klasy 0a do  założenia kącika przyrody. Dzieci wspólnie z panią przygotowały warsztat pracy potrzebny do założenia zielonego kącika: ziemię, watę, nasiona, wodę itp. Następnie same posiały rzeżuchę,  sałatę, cebulę. Wyhodowane nowalijki wykorzystamy  do zrobienia wiosennych kanapek, które są źródłem witamin. W doniczkach posadziły tulipany. Uczniowie z niecierpliwością czekają, kiedy pojawią się zielone roślinki.

Ewa Krawiecka

Uwaga świerzb

środa, 24 września 2014

W związku z potwierdzonym przypadkiem świerzbu bardzo prosimy o skontrolowanie skóry dzieci i członków rodziny. W przypadku znalezienia zmian prosimy o skonsultowanie się z lekarzem ( najlepiej dermatologiem). Zmiany mogą przypominać wysypkę, uczulenie lub ugryzienie komara i mogą pojawiać się na dłoniach, przedramieniu, brzuchu.

Informujemy, że pomieszczenia szkoły i przedszkola są na bieżąco dezynfekowane.

Wyprawka szkolna 2014/2015

poniedziałek, 16 czerwca 2014

Zasady

Wniosek