6 latek w szkole » Aktualności » 2012/2013 » Wiosenny kącik przyrodniczy

Wiosenny kącik przyrodniczy

Zbliżająca się wiosna zachęciła uczniów z klasy 0a do  założenia kącika przyrody. Dzieci wspólnie z panią przygotowały warsztat pracy potrzebny do założenia zielonego kącika: ziemię, watę, nasiona, wodę itp. Następnie same posiały rzeżuchę,  sałatę, cebulę. Wyhodowane nowalijki wykorzystamy  do zrobienia wiosennych kanapek, które są źródłem witamin. W doniczkach posadziły tulipany. Uczniowie z niecierpliwością czekają, kiedy pojawią się zielone roślinki.

Ewa Krawiecka

Oferta pracy

wtorek, 4 lipca 2017

sprzątaczka

pomoc kuchni

Oferta pracy

środa, 28 czerwca 2017
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Legionowie ul. Jagiellońska 67 zatrudni od 01.09.2017 r. "asystenta nauczyciela" na pełny etat (40 godzin tygodniowo z Kodeksu pracy).
Wymagane kwalifikacje
- wykształcenie pedagogiczne co najmniej licencjat. Oferty proszę przesyłać na adres: szkp2@wp.pl. Bliższe informacje pod numerem telefonu 22 7742754 w. 28.

Dorota Kuchta, dyrektor ZSP 2