Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2012/2013 » Wiosenny kącik przyrodniczy

Wiosenny kącik przyrodniczy

Zbliżająca się wiosna zachęciła uczniów z klasy 0a do  założenia kącika przyrody. Dzieci wspólnie z panią przygotowały warsztat pracy potrzebny do założenia zielonego kącika: ziemię, watę, nasiona, wodę itp. Następnie same posiały rzeżuchę,  sałatę, cebulę. Wyhodowane nowalijki wykorzystamy  do zrobienia wiosennych kanapek, które są źródłem witamin. W doniczkach posadziły tulipany. Uczniowie z niecierpliwością czekają, kiedy pojawią się zielone roślinki.

  Ewa Krawiecka

Komunikaty

Sekretariat

piątek, 28 kwietnia 2017

Oferta pracy

środa, 5 kwietnia 2017

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Legionowie ul. Jagiellońska 67 zatrudni nauczyciela do integracji sensorycznej  w wymiarze 17/28. Praca na zastępstwo.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres .
Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel.  22 774 27 54 wew. 28

 

Z poważaniem

Dorota Kuchta, dyrektor ZSP 2