Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2012/2013 » Wiosenny kącik przyrodniczy

Wiosenny kącik przyrodniczy

Zbliżająca się wiosna zachęciła uczniów z klasy 0a do  założenia kącika przyrody. Dzieci wspólnie z panią przygotowały warsztat pracy potrzebny do założenia zielonego kącika: ziemię, watę, nasiona, wodę itp. Następnie same posiały rzeżuchę,  sałatę, cebulę. Wyhodowane nowalijki wykorzystamy  do zrobienia wiosennych kanapek, które są źródłem witamin. W doniczkach posadziły tulipany. Uczniowie z niecierpliwością czekają, kiedy pojawią się zielone roślinki.

  Ewa Krawiecka

Komunikaty

Oferta pracy

poniedziałek, 28 września 2015
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Legionowie ul. Jagiellońska 67 zatrudni osobę na stanowisko pomocy kuchennej w wymiarze 1/2 etatu. Wymagane badania na nosicielstwo.

Oferty pracy należy składać do sekretariatu szkoły lub na e-mail: szkp2@wp.pl