Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2012/2013 » Wiosenny kącik przyrodniczy

Wiosenny kącik przyrodniczy

Zbliżająca się wiosna zachęciła uczniów z klasy 0a do  założenia kącika przyrody. Dzieci wspólnie z panią przygotowały warsztat pracy potrzebny do założenia zielonego kącika: ziemię, watę, nasiona, wodę itp. Następnie same posiały rzeżuchę,  sałatę, cebulę. Wyhodowane nowalijki wykorzystamy  do zrobienia wiosennych kanapek, które są źródłem witamin. W doniczkach posadziły tulipany. Uczniowie z niecierpliwością czekają, kiedy pojawią się zielone roślinki.

  Ewa Krawiecka

Komunikaty

Sekretariat

Sekretariat

piątek, 3 lipca 2015

Oferta pracy

piątek, 3 lipca 2015

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Legionowie ul. Jagiellońska 67 zatrudni pracownika obsługi na stanowisko sprzątaczki w pełnym wymiarze.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie swoich ofert do 17.07.2015 r.

w godz. 9.00-15.00 osobiście do sekretariatu szkoły, lub wysłanie na maila: