Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2012/2013 » Wiosenny kącik przyrodniczy

Wiosenny kącik przyrodniczy

Zbliżająca się wiosna zachęciła uczniów z klasy 0a do  założenia kącika przyrody. Dzieci wspólnie z panią przygotowały warsztat pracy potrzebny do założenia zielonego kącika: ziemię, watę, nasiona, wodę itp. Następnie same posiały rzeżuchę,  sałatę, cebulę. Wyhodowane nowalijki wykorzystamy  do zrobienia wiosennych kanapek, które są źródłem witamin. W doniczkach posadziły tulipany. Uczniowie z niecierpliwością czekają, kiedy pojawią się zielone roślinki.

  Ewa Krawiecka

Komunikaty

Miś Ratownik

Miś Ratownik

sobota, 14 stycznia 2017
25.Finał WOŚP

25.Finał WOŚP

niedziela, 8 stycznia 2017
 

 

"Wiek świtu"-przeczytaj i oddaj głos

"Wiek świtu"-przeczytaj i oddaj głos

czwartek, 29 grudnia 2016
Szanowni Państwo,
Uczniowie klasy 2b gimnazjum wzięli udział w konkursie Ridero, napisali książkę i opublikowali ją. Ich miejsce zależy od Państwa głosów. Serdecznie zachęcam do przeczytania choćby wybranych opowiadań i oddania głosu na naszych uczniów. Tytuł ich dzieła to "Wiek świtu". Z góry dziękuję.
 
Marzanna Kozłowska