Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2012/2013 » Dzień Patrona w klasie 0c

Dzień Patrona w klasie 0c

W związku z uroczystymi obchodami Dnia Patrona zaprosiliśmy do naszej klasy Panią Sylwię Rosińską, Wojewódzkiego Koordynatora kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom". Spotkanie rozpoczęło się wesołym powitaniem przy muzyce i śpiewie. Następnie wysłuchaliśmy zabawnych przygód Koziołka Matołka, czytanych przez Panią Sylwię. Dzieci zadawały wiele pytań dotyczących bohaterów książek Kornela Makuszyńskiego. Nasz gość w bardzo przystępny sposób opowiedział wiele ciekawostek, związanych z twórczością naszego patrona. Spotkaniu towarzyszyły wesołe zabawy z wykorzystaniem kolorowych rekwizytów, przyniesionych przez Panią Sylwię. Bardzo dziękujemy Pani Koordynator za poświęcony czas i niespodzianki, które dzieci otrzymały pod koniec spotkania. To były niezapomniane chwile!

Julita Szweryn

Komunikaty