Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2012/2013 » "Bajczytanki Pani Hanki"

"Bajczytanki Pani Hanki"

We wtorek dzieci z klasy 0 a i o b gościły w swojej klasie wyjątkowego gościa - była to Pani Hanna Niewiadomska, autorka wierszy dla dzieci. Poetka opowiadała dzieciom o swojej pasji pisania, czytała wybrane przez siebie wiersze. Wszystkim nam bardzo podobały się czytane wiersze, a skupienie i cisza w sali były tego najlepszym dowodem.
Aby udowodnić, że pisanie wierszy nie jest takie trudne Pani Hania sama z dziećmi ułożyła piękny wiersz, któremu dzieci nadały tytuł "Wesoła szkoła". Na koniec spotkania uczniowie mieli czas na zadawanie autorce pytań na które dostawali odpowiedzi.
Dzieci w prezencie otrzymały zakładki do książek. Bardzo dziękujemy Pani Hannie Niewiadomskiej za wspaniałe spotkanie!

Milena Rynkowska

Komunikaty

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy 2018-2019

czwartek, 21 czerwca 2018

 

Karty zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2018/2019 składamy do 31.08.2018r.

Karta zgłoszenia. doc

Karta zgłoszenia.pdf

Szkolny konkurs fotograficzny „NIEPODLEGŁOŚĆ W OBIEKTYWIE”

Szkolny konkurs fotograficzny „NIEPODLEGŁOŚĆ W OBIEKTYWIE”

poniedziałek, 11 czerwca 2018
Zapraszamy uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum do udziału
w konkursie z okazji 100 - lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
 

Informacje o konkursie

Regulamin konkursu