6 latek w szkole » Aktualności » 2012/2013 » "Bajczytanki Pani Hanki"

"Bajczytanki Pani Hanki"

We wtorek dzieci z klasy 0 a i o b gościły w swojej klasie wyjątkowego gościa - była to Pani Hanna Niewiadomska, autorka wierszy dla dzieci. Poetka opowiadała dzieciom o swojej pasji pisania, czytała wybrane przez siebie wiersze. Wszystkim nam bardzo podobały się czytane wiersze, a skupienie i cisza w sali były tego najlepszym dowodem.
Aby udowodnić, że pisanie wierszy nie jest takie trudne Pani Hania sama z dziećmi ułożyła piękny wiersz, któremu dzieci nadały tytuł "Wesoła szkoła". Na koniec spotkania uczniowie mieli czas na zadawanie autorce pytań na które dostawali odpowiedzi.
Dzieci w prezencie otrzymały zakładki do książek. Bardzo dziękujemy Pani Hannie Niewiadomskiej za wspaniałe spotkanie!

Milena Rynkowska

poniedziałek, 24 czerwca 2019

Sekretariat czynny

w godzinach

8.00-15.00

Wyniki egzaminów 2018-2019

piątek, 14 czerwca 2019
Gimnazjalisto, ósmoklasisto -harmonogram rekrutacji 2019-2020

wtorek, 12 lutego 2019

Nabór - wybór ścieżki rekrutacyjnej

Zaktualizowana oferta szkół warszawskich https://www.wybieramszkole.pl/

Harmonogram rekrutacji dla kandydatów do oddziałów publicznych liceów, techników, szkół branżowych I stopnia, szkół dla dorosłych i szkół policealnych na rok szkolny 2019/2020

Kuratorium Oświaty informuje, że baza szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych z terenu województwa mazowieckiego, które będą  rekrutować uczniów klas  pierwszych na rok szkolny 2019/2020 znajduje się na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie w zakładce Organ prowadzący- Rekrutacja do szkół

Baza szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

Punkty informacyjne
po zakończeniu rekrutacji zasadniczej i rekrutacji uzupełniającej opublikowane będą informacje o wolnych miejscach w szkołach ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Oferty

Giełda Szkół