6 latek w szkole » Aktualności » 2012/2013 » "Bajczytanki Pani Hanki"

"Bajczytanki Pani Hanki"

We wtorek dzieci z klasy 0 a i o b gościły w swojej klasie wyjątkowego gościa - była to Pani Hanna Niewiadomska, autorka wierszy dla dzieci. Poetka opowiadała dzieciom o swojej pasji pisania, czytała wybrane przez siebie wiersze. Wszystkim nam bardzo podobały się czytane wiersze, a skupienie i cisza w sali były tego najlepszym dowodem.
Aby udowodnić, że pisanie wierszy nie jest takie trudne Pani Hania sama z dziećmi ułożyła piękny wiersz, któremu dzieci nadały tytuł "Wesoła szkoła". Na koniec spotkania uczniowie mieli czas na zadawanie autorce pytań na które dostawali odpowiedzi.
Dzieci w prezencie otrzymały zakładki do książek. Bardzo dziękujemy Pani Hannie Niewiadomskiej za wspaniałe spotkanie!

Milena Rynkowska

Zebrania z Rodzicami

poniedziałek, 21 stycznia 2019
Serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami