6 latek w szkole » Aktualności » 2012/2013 » "Bajczytanki Pani Hanki"

"Bajczytanki Pani Hanki"

We wtorek dzieci z klasy 0 a i o b gościły w swojej klasie wyjątkowego gościa - była to Pani Hanna Niewiadomska, autorka wierszy dla dzieci. Poetka opowiadała dzieciom o swojej pasji pisania, czytała wybrane przez siebie wiersze. Wszystkim nam bardzo podobały się czytane wiersze, a skupienie i cisza w sali były tego najlepszym dowodem.
Aby udowodnić, że pisanie wierszy nie jest takie trudne Pani Hania sama z dziećmi ułożyła piękny wiersz, któremu dzieci nadały tytuł "Wesoła szkoła". Na koniec spotkania uczniowie mieli czas na zadawanie autorce pytań na które dostawali odpowiedzi.
Dzieci w prezencie otrzymały zakładki do książek. Bardzo dziękujemy Pani Hannie Niewiadomskiej za wspaniałe spotkanie!

Milena Rynkowska

Oferta pracy

piątek, 24 maja 2019

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Legionowie zatrudni na stanowisko pomoc administracyjnaw wymiarze 0,5 etatu -umowa na zastępstwo.

Wymagania:

-biegła obsługa komputera (Word, Excel)

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

-energiczność i zaangażowanie

- wykształcenie średnie ogólne lub ekonomiczne

- gotowość podjęcia pracy jak najszybciej

Obowiązki:

- prowadzenie rejestrów: zakupów, sprzętu, faktur, rachunków, etc.

- prowadzenie i aktualizacja spisów: pomocy dydaktycznych, odzieży ochronnej, sprzętu, etc.

- inne prace administracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: sekretariat2@zsp2.legionowo.pl

Gimnazjalisto, ósmoklasisto -harmonogram rekrutacji 2019-2020

wtorek, 12 lutego 2019

Nabór - wybór ścieżki rekrutacyjnej

Zaktualizowana oferta szkół warszawskich https://www.wybieramszkole.pl/

Harmonogram rekrutacji dla kandydatów do oddziałów publicznych liceów, techników, szkół branżowych I stopnia, szkół dla dorosłych i szkół policealnych na rok szkolny 2019/2020

Kuratorium Oświaty informuje, że baza szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych z terenu województwa mazowieckiego, które będą  rekrutować uczniów klas  pierwszych na rok szkolny 2019/2020 znajduje się na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie w zakładce Organ prowadzący- Rekrutacja do szkół

Baza szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

Punkty informacyjne
po zakończeniu rekrutacji zasadniczej i rekrutacji uzupełniającej opublikowane będą informacje o wolnych miejscach w szkołach ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Oferty

Giełda Szkół
Powiatu Legionowskiego

27 marca (środa) godz. 10.00-15.00
w Liceum Ogólnokształcącym nr 1

Nowe numery rachunków bankowych ZSP2 od stycznia 2019 roku

środa, 2 stycznia 2019

Główny księgowy ZSP2 w Legionowie informuje, iż od stycznia 2019 roku zmianie ulegają rachunki bankowe ZSP2.

Budżet (wpłaty za duplikaty legitymacji, duplikaty świadectw, wpłaty za przedszkole - zarówno pobyt jak i żywienie; wpłaty za przygotowanie posiłków w stołówce szkolnej-nauczyciele):

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (spłaty pożyczek z ZFŚS):

Główny księgowy

Monika Pietrak