6 latek w szkole » Aktualności » 2012/2013 » "Bajczytanki Pani Hanki"

"Bajczytanki Pani Hanki"

We wtorek dzieci z klasy 0 a i o b gościły w swojej klasie wyjątkowego gościa - była to Pani Hanna Niewiadomska, autorka wierszy dla dzieci. Poetka opowiadała dzieciom o swojej pasji pisania, czytała wybrane przez siebie wiersze. Wszystkim nam bardzo podobały się czytane wiersze, a skupienie i cisza w sali były tego najlepszym dowodem.
Aby udowodnić, że pisanie wierszy nie jest takie trudne Pani Hania sama z dziećmi ułożyła piękny wiersz, któremu dzieci nadały tytuł "Wesoła szkoła". Na koniec spotkania uczniowie mieli czas na zadawanie autorce pytań na które dostawali odpowiedzi.
Dzieci w prezencie otrzymały zakładki do książek. Bardzo dziękujemy Pani Hannie Niewiadomskiej za wspaniałe spotkanie!

Milena Rynkowska

Oferta pracy

środa, 4 października 2017
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Legionowie ul. Jagiellońska 67 zatrudni pracownika na stanowisko pomoc nauczyciela w pełnym wymiarze (40 godzin tygodniowo).  Oferty proszę przesyłać na adres: . Bliższe informacje pod numerem telefonu 22 7742754 w. 28.

Dorota Kuchta, dyrektor ZSP 2