6 latek w szkole » Aktualności » 2012/2013 » "Bajczytanki Pani Hanki"

"Bajczytanki Pani Hanki"

We wtorek dzieci z klasy 0 a i o b gościły w swojej klasie wyjątkowego gościa - była to Pani Hanna Niewiadomska, autorka wierszy dla dzieci. Poetka opowiadała dzieciom o swojej pasji pisania, czytała wybrane przez siebie wiersze. Wszystkim nam bardzo podobały się czytane wiersze, a skupienie i cisza w sali były tego najlepszym dowodem.
Aby udowodnić, że pisanie wierszy nie jest takie trudne Pani Hania sama z dziećmi ułożyła piękny wiersz, któremu dzieci nadały tytuł "Wesoła szkoła". Na koniec spotkania uczniowie mieli czas na zadawanie autorce pytań na które dostawali odpowiedzi.
Dzieci w prezencie otrzymały zakładki do książek. Bardzo dziękujemy Pani Hannie Niewiadomskiej za wspaniałe spotkanie!

Milena Rynkowska

Bezpłatne szkolenia

czwartek, 21 lutego 2019

Dyrektor  Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 2 na prośbę Urzędu Miasta w Legionowie przekazuję następujące informacje.

Ruszył nabór na bezpłatne szkolenie w ramach projektu „Ja w internecie” w obszarach:

"Rodzic w internecie";

"Moje finanse i transakcje w sieci";

"Tworzę własną stronę internetową (blog)".

Szkolenia przeznaczone są dla mieszkańców Legionowa powyżej 25 roku życia.

Terminy szkoleń:

• Rodzic w Internecie - 04.03, 06.03, 07.03 - godz.: 16:30-20:30 - całość 12 godzin,
• Moje finanse i transakcje w sieci - 9 i 10.03 - godz.: 10:00-16:00 - całość 12 godzin,
• Tworzę własną stronę internetową (blog) - 27 i 28.04 - godz.: 10:00-16:00 - całość 12 godzin.

Planowane jest także uruchomienie kolejnych dwóch modułów szkoleń: „Mój biznes w sieci” i Działam w sieciach społecznościowych”, których terminy zostaną podane w najbliższym czasie.

Informacje i zapisy w Referacie Strategii i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miasta Legionowo tel. +48 22 766 40 73.

Oferta pracy

wtorek, 19 lutego 2019

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Legionowie ul. Jagiellońska 67 zatrudni nauczyciela świetlicy posiadającego wykształcenie wyższe pedagogiczne (mile widziane polonistyczne).

Praca w wymiarze 1 etatu. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: sekretariat2@zsp2.legionowo.pl

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Legionowie ul. Jagiellońska 67
zatrudni nauczyciela wspomagającego posiadającego kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej lub resocjalizacji.

Gimnazjalisto, ósmoklasisto -harmonogram rekrutacji 2019-2020

wtorek, 12 lutego 2019

Harmonogram rekrutacji dla kandydatów do oddziałów publicznych liceów, techników, szkół branżowych I stopnia, szkół dla dorosłych i szkół policealnych na rok szkolny 2019/2020

Kuratorium Oświaty informuje, że baza szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych z terenu województwa mazowieckiego, które będą  rekrutować uczniów klas  pierwszych na rok szkolny 2019/2020 znajduje się na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie w zakładce Organ prowadzący- Rekrutacja do szkół

Baza szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

Punkty informacyjne
po zakończeniu rekrutacji zasadniczej i rekrutacji uzupełniającej opublikowane będą informacje o wolnych miejscach w szkołach ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Oferty

Giełda Szkół